Operation Flashpoint: Dragon Rising

Reti kad no lieliem izstrādātājiem, kā EA un kas nu tur vēl šo gabalu bija radījuši, var sagaidīt kaut ko sliktu un šis nav izņēmums – labs gabals.Spēle notiek četru cilvēku komandā un ir iespējams spēlēt kā jebkurš no komandas dalībniekiem – komandieris, mediķis, inženieris un vēl kaut kas. Es gan nemēģināju būt nekas cits kā komandieris. Var braukt, lidot un peldēt ar dažādiem verķiem, šajos verķos var būt arī dažādās pozīcijās – vadītājs, komandieris, sēdēt pie ieročja, ja tāds ir vai vienkārši pasažieris, kur arī pārsvarā izvēlējos būt vadītajs, jo tikai man zināms kur un kā, un kapēc es vēlos braukt. Lai arī var dot komandas, bet vienglāk man pašam visu izdarīt.

Daudzi gameristi gānās par AI un citiem gļukiem multiplayer modē, bet par cik es tās nezimantoju, tad ne ar kādām problēmām nesaskāros. AI darbojās ļoti labi, jo nevarēja brutāli skriet un šaut visus nost, bija kaut kāda stratēģija jāpiekopj. Grafikai arī nav ne vainas un ieroču izvēle, lai arī nebija plaša, bet bija pietiekama.

Reti kuru misiju varēja izskriet ātri cauri, tādēļ arī spēles garums bija apmierinošs. Nedaudz pietrūka snaiperēšanas, kad var sēdēt kādā kalnā un visus kemperet no attāluma, jo viss pārsvarā bija close combat, bet nu to kādā citā gabalā gan jau ka varēšu izbaudīt.

Advertisements

~ by BIBO on 2010.04.28.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: