BioShock 2

Lai arī man pirmā daļa šim gamezam ne īpaši gāja pie sirds, tomēr izlēmu noprovēt un jāsaka ka nav ne vainas. Īsti gan nepavilkos, jo steampunk man kaut kā īsti neiet pie sirds, bet nav ne vainas.

Grafika, tāpat kā pirmajai daļai ir ļoti laba. Ir lietas kuras ir uzlabotas un pieslīpētas, bet ir arī lietas kuras līdz galam nav pieslīpētas. Kā piemēru var minēt, ja iziet cauri tekošam ūdenim, tad smuki notek ūdens pār skafandra stiklu, bet ja paliek zem tekoša ūdens, tad tiek izmantots identisks efekts kā izejot cauri – ūdens tikai notek nevis turpina tecēt pāri skafandram. Sīkumi it kā, bet būtu patīkamāk ja būtu tomēr pieslīpēts.

Nedaudz arī, spēles beigās, ir iespēja paspēlēt kā mazai māsiņai un paložņāt pa šahtām. Ieroču izvēle ir pietiekoša, bet tik un tā izmantoju tikai vienu ieroci pārsvarā, variējot tikai ar munīcijas veidiem – katram ierocim tiek doti 3 veidi munīcijas.

Special powers ir saglabājušās no iepriekšējās versijas, varbūt arī kāda nākusi klāt, bet neatceros kādas iepriekšējā versijā bija, līdz ar to grūti spriest.

Visā visumā ok gabals un beigās izglābtā personāža meita ar mazajām māsiņām nokļust virszemē, kas varētu nozīmēt ka nākamajā versijā darbība no zemūdens varētu pārcelties uz sauszemi. Dzīvosim, redzēsim.

Advertisements

~ by BIBO on 2010.03.21.

3 Responses to “BioShock 2”

  1. es personīgi nespēju salīdzināt bio un bio2, jo biju sajūsmā par abām. atmosfēra spēlēs ir diezgan dažāda, manuprāt. pirmā daļa bija kaut kādā ziņā patīkamāka, krāsanāka, dažādāka, savukārt otrā bija drūmāka, nomācošāka, vienmuļāka. tieši šie 2ās daļas raksturlielumi padarīja šo spēli tik labu.

    nezinu vai tas esmu tikai es, bet man likās ka ieroči 2ā daļā bija nejēdzīgāki – tā piemēram no shotgun vispār jēgas teju nebija (1ā daļā tas bija viens no maniem fav). trūka manu tik iemīļoto elektrisko ieroču (bise un ķīmiskais), ugunsmetēja. Toties vaajaakais šaujamais (rivet gun) bija OK ar plusu, plasmiidi šķita labāki – ja 1ā es intensiivi izmantoju tikai elektrošoku un uguni, tad 2ā paķēru līdzi arī bites, kas bija tīri overpowered :). būtībā visu spēli (normal) noownoju ar rivet+tommy(automaats) + bites/uguns.

  2. ak jaa aizmirsu piemineet urbi, jaa, ar to arii tika ownots. paareejie ieroci gan ljoti reti nodereeja. pat snaipera liidzinieks bija nonerfots 😦

  3. No ieročiem izmantoju tommy un rivet ja aptrūkās patronas tommy`am, no spējām favorīti bija uguns, ledus un arī bites, bet ja par daļām runājot – man kaut kā vairāk tomēr otrā patikās. Vairāk dažādības un dažādas vides bija iekļautas, attīstīta ideja.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: