Mass Effect 2

Šis bija garš gabals. Ja brutāli izskrietu, tad jau droši ka būtu ātri, bet ja iziet visas iespējamās misijas, tad tāds laiciņš paiet. Šī gameza pirmā daļa bija ļoti laba un no šīs daļas gaidīju kaut ko vēl labāku, ko arī sagaidīju. Ir protams lietas kuras ir sačakarētas, kā piemēram planētu skanēšana lai iegūtu izrakteņus. Es saprotu ka ar kaut ko jānodarbina spēlētājs lai pēc iespējas ilgāk pavadītu pie spēles, bet kamõn, ne jau ar tādu masīvu čakarni, kā visu planētu skanēšana. Varēja jau protams to nedarīt, bet ja reiz iziet spēli tad līdz galam. Beigās bija iespēja iziet spēli otro reizi iegūstot vēl vairāk bonusus, bet ar vienu reizi priekš manis ir gana. Ir arī daudzas uzlabotas lietas un jaunumi, bet pamatā viss ir saglabājies pa vecam.

Viens liels jaunums vispār spēlēs ir iespēja ieimportēt iepriekšējās spēles seivus un tie tiek ņēmti vērā spēles gaitā. Iepriekšējās spēles seivi man protams nebija saglabāt, lai arī man bija doma sākt glabāt spēļu seivus, bet šīs daļas seivus es saglabāju un nākamajā daļā varēšu iznamtot. Šī fīča tiešām ir laba un varētu padarīt spēles interesantākas. Beigās zaudēju vienīgo nelojālo komandas locekli – Jack, līdz ar to iespējams nākamajā daļā būs tā pati komanda vai vismaz lielāka daļā.

Spēles varoņus ierunājuši daudzi seriālu aktieri. Vienu no galvenajiem komandas locekļiem – Mirandu, ne tikai ieskaņojusi, bet arī izskats ņemts no aktrises kura spēlē vienu no galvenajām lomām seriālā Chuck. Vēl no šī seriāla aktieriem dzirdēju Džonu kurš ieskaņoja vienu no Tali karavīriem. Vēl atpazinu balsi no FlashForward un vēl dažiem.

Visā visumā ļoti labs gamezs ar dažiem kretīniskiem sīkumiem, bet tas jau tā. Gaidu nākamo daļu ar nepacietību.

Advertisements

~ by BIBO on 2010.02.28.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: