Crash Time III

Šis gamezs man kaut kā, līdz galam, īsti nepatika. Grafika it kā ir ok, bet pārāk kubikaina un kantaina – nav tāda skaistuma tajā visā. Autiņi it kā ir pietiekoši daudz un dažādi – sākot ar policijas trīsriteni un beidzot ar formulu, bet vadība, tā vien liekās, ir uztaisīta vienam un pārējiem ar copy un paste ielikta, pielabojot dažus sīkumus, lai būtu cik necik ticami.Protams ir arī seriālā, pēc kura veidota šī spēle, tik ierastie BMW, MB un Porsche autiņi, tiesa visi ar C11 brenda zīmēm un mistiskiem nosaukumiem.

Kā jau tam arī būtu jābūt, spēlē ir iespēja sadauzīt autiņu, bet arī šī iespēja līdz galam nav pārdomāta – ja kaut kur ieskrien un pazaudē priekšējos riteņus, pēc dažām sekundēm viņi mistiskā kārtā ir atpakaļ vietā un var braukt tālāk, tā vietā lai būtu game over. Ja tiek sasniegti 90% damage līmenis tad autiņš paliek bezgala lēns un pie 100% iestājas game over, bet savādāk var braukt dauzīties un ņemties bez nekādām problēmām.

Misijas bija nedaudz pa daudz saliktas – dažas atkārtojās bezjēdzīgi, bet kopumā labi izdomātas un dažādas lai nekļūtu pārāk garlaicīgi.

Kopumā spēle ir ok, bet vēl jāpiestrādā pie dažiem sīkumiem lai varētu teikt ka laba.

Advertisements

~ by BIBO on 2010.01.09.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: