The Godfather II

Ieraudzīju šo gamezu “veikalā” un nodomāju – o, labais, jaunā Mafija iznākusi, tad jau jābūt labai, bet uzliekot stipri vīlos un tad arī sapratu savu kļūdu – šī nav Mafijas otrā daļa (kura ir plānota izlaist šī gada beigās), bet gan ļoti līdzīga. Pirmo mafiju atceros kā ļoti labu spēli priekš tiem laikiem, ar labu grafiku un superīgu geimpleju, kā jau daudz citas spēles

iznākušas tajā laikā – 2000 gada sākums, kad spēļu industrija strauji atīstījās un izlaida daudz labus gabalus. Tā kā gaidam jauno Mafia II.

Bet nu par šo gamezu – pirmais ko varu pateikt – grafika ir šet, pieciest protams var, bet manuprāt galīgi švaka. Transporta izvēle arī tāda nožēlojama, bet citās jomās gamezs spēlējams. Storīlains interesants, garums pietiekošs, geimplejs ciešams.

Spēles laikā ir iespējams piesaistīts cilvēkus savai mafiozo ģimenei kuri katrs ir ar savu specialitāti un dodotos iekarot jaunas teritorijas ir vajadzīgi dažādu šķēršļu pārvarēšanai. No šiem nolīgtajiem cilvēkiem ir iespējams veidot savu mafiozo ģimeni paaugstinot viņus amatā, tādejādi viņi kļūst spēcīgāki un spēj apgūt vairākas specialitātes. Misijās ir iespējams paņemt līdz 3 padotos un ar viņiem tad arī ir jāiekaro konkurējošo bandu kontrolētie biznesi. Spēles mērķis ir pārvaldīt 3 pilsētas un iznīcināt visus konkurentus. Tā kā visā visumā gamezs labs, ja neņem vērā šitisko grafiku.

godfather2-2009-04-15-20-54-22-53godfather2-2009-04-15-20-55-41-60godfather2-2009-04-15-21-02-10-45godfather2-2009-04-15-22-08-18-23godfather2-2009-04-15-22-08-32-43godfather2-2009-04-15-22-08-56-10

Advertisements

~ by BIBO on 2009.04.16.

4 Responses to “The Godfather II”

  1. Atceros veco Mafiju, taa luuk bija speele.

  2. Aha, tajā laikā daudz krutu gabalu iznāca – Max Payne, Hitman, GTA III un daudzas citas.

  3. Bibo iesaku paspēlēt šīs spēles pirmo daļu, lai saprastu, ka grafikas ziņā kaut kas ir darīts lietas labā. Jaunā fīča spēlē
    par mafijas papildināšanu padara spēli patīkami spēlējamu. Ņemot vērā pēdējā laika piedāvājumu ir jāsaka, ka laba spēles izaugsme.
    Loģiski gaidu ar nepacietību jauno Mafia. Vienīgais mīnuss ir auto izvēle un pilnīgi idiotiskais tās vadīšanas princips. Gaidu to brīdi, kad būs iespējams RPG auto vadīt ar manuālo kārbu(Spēlē Mafia tas bija iespējams.). Kā arī vismaz normālu grafiku. Mafia spēlē milzīgs + bija tam laikam lieliska grafika – iesaku paspēlēt Mafia ar jaunāku video karti, joprojām ši retro spēle konkurē ar mūsdienu spēlēm.

  4. Nu ja pirmā daļa ir briesmīgāka par šo tad man nemaz nav īpašas vēlmes viņu iemēģināt.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: